Boží GALANTERIE aneb Když toužíš po něčem speciálním - www.topnasivky.cz

13.03.2021

Jak to dělají ostatní

Jsou velké galanterie s širokým sortimentem, které se zaměřují na co nejširší nabídku, ale velká část jejich sortimentu je nabízena z důvodu, že čínský dodavatel měl daný výrobek za nízkou nákupku a tak může být dobrý vejvar na marži. Po nákupu si bude majitel galanterie mnout ruce, ale zákazník si žádnou kvalitu neodnese. Dále tu jsou galanterie, které se prezentují, jak neustále pendlují do Itálie dokupovat nové zboží té nejvyšší kvality a proto je cena tak vysoká. Nezřídka se ale stává, že jejich ,,italské,, zboží, se italským stalo až po dovozu z Asie. A tak kupujete zajíce v pytli až s 500% marží.

Jak to dělám já

Za 14 let praxe v krejčovské dílně jsem vyzkoušel už snad všechny typy horších i lepších galanterních produktů. V prvé řadě jsem patriot a tak dávám přednost, jak jen to jde, českým výrobcům, protože ti galanterii vážně vyrábět umí. Odebírám i od zahraničních dodavatelů, ALE pouze výrobky, jež používám sám a mám je už vyzkoušené nebo výrobky, které u českých výrobců nenajdu. Věřte mi, umím pro Vás vybrat to nejlepší a málokdy sáhnu při výběru vedle a koupím něco nekvalitního. A když se tak náhodou stane, tak takové zboží letí do koše, rozhodně ne do nabídky e-shopu.

JDU CESTOU SPECIALIZACE

Nabídku rozšiřuji tak, abyste měli vše, co k tvoření a šití potřebujete. Vždy si říkám, bez čeho bych se já ve své krejčovské dílně neobešel a co mi usnadňuje práci. Přesto však jsou věci, na kterých doslova ujíždím a rád je používám při své tvorbě. Je to typ galanterie, jež je šperkem každého oděvu a na tu se zaměřuji primárně a prostřednictvím e-shopu www.galanterieutoma.cz ji nabízím i Vám. A co konkrétně může být tím šperkem nebo chcete-li ,,třešničkou na dortu,,?

Moře nášivek a nažehlovaček

V nabídce mám stovky a stovky nášivek, které mohou přetvořit nějaký nudný kousek oblečení na něco exklusivního a navíc je milují i děti. Nášivky dávají možnost skvěle vyjádřit sebe sama. Nášivkami můžete dát najevo svůj postoj. Můžete ukázat skrytého válečníka ve Vás. Ukázat světu svou vášeň pro motorky. Zvýraznit svou romantickou duši nebo naopak zvolit něco peprnějšího a odvážnějšího!

Knoflíky, které berou dech

Někdy stačí tak málo, jako je přišít knoflík, aby Váš oděv vystřelil o několik levelů výše! A já se právě na knoflíky, které tohle udělají zaměřuji. No posuďte sami, nejsou tyhle knoflíky opravdu jako šperk? Nedělají tyto knoflíky oděv už napohled dokonalým? Já myslím, že určitě! 

Zipy mám také a ty teda jsou!

Zipy jsou dalším prvkem, který není radno podceňovat. Jsou zipy, které Vás prostě zaujmou a na takové se orientuji. Velkou parádu udělá pěkný jezdec, ale často je to také tvar zoubků nebo jejich šíře. Proto mám v nabídce také masivní zipy, které na trhu jen tak nenajdete. Snažím se nabídku zipů postupně rozšiřovat i o co nejvíce délek, abyste si nemuseli povzdechnout a zklamaně si říci ,,ach jo, proč ho nemá v délce, kterou potřebuji,,. Snažím se do nabídky zařazovat zejména zipy v netypických délkách 70, 80, 90, 100, 120 cm, což jsou délky, které se v minulosti i mně špatně sháněly.

Co by se Vám mohlo ještě hodit

Základ samozřejmě také nechybí. Nitě od značek Aspo nebo od českého výrobce Hagal, které zůstanou pevné i po letech namáhání. Strojové jehly od značky Schmetz, které jsou velmi odolné proti zlomení a hlavu mají vždy značenou barevným proužkem, abyste na první pohled poznali o jaký typ se jedná. Nejkvalitnější průchodky a druky od značky Koh-i-noor, které po praní nerezaví. Mýdlové křídy, které se nelámou a jsou větší, než křídy na trhu běžně dostupné. Klasické špendlíky od českého výrobce Jovi nebo speciální dlouhé a tenké špendlíky na jemné materiály od značky Galant. A spousta dalšího.

AUTOR ČLÁNKU: TOMÁŠ DOČKAL

JSME TU PRO VÁS

Vaši parťaci v šití

TOM Dočkal

Tom zajišťuje, aby Vám při šití nic nechybělo a kdykoliv Vám poskytne odbornou radu.

MÍRA & ANIČKA

Anička se stará, aby nové zboží bylo co nejdříve k dispozici na e-shopu. Míra má naopak na starosti Instagram a Facebook aby Vám nic neuniklo!

Konečně galanterie pro opravdové srdcaře!