Strojové VYŠÍVÁNÍ

 Nechte si vyšít výšivku dle Vaších přání. Výšivka má na rozdíl od potisku tu výhodu, že se nesepere, má krásný lesklý vzhled, nestárne a i když se textil, na kterém je vyšitá, časem může sepírat a blednout, tak díky výšivce budí oděv stále pocit, že je novější než opravdu je.


 Výšivka je vhodná pro všechny. Jsem tu pro Vás, ať jste firma, která chce ozdobit pracovní oděvy svých zaměstnanců logem nebo módní značka, která si stojí za kvalitou svých oděvů a chce to dát na první pohled vědět. Rád zhotovím i výšivku monogramu na Vaší košili, aby jste zapůsobili na obchodních schůzkách. A pokud chcete darovat svému blízkému textilní dárek ozdobený krásnou výšivkou, tak i to spolu zvládneme!

Co potřebujete vědět

1. Jaká je minimální objednávka?

Na rozdíl od většiny konkurence vyšívám již od jednoho kusu.

2. Na co je možné zhotovit výšivku?

Výšivku je možné zhotovit jak na kus materiálu, tak na hotový oděv. Výšivky zhotovuji na oblečení - trička, košile, mikiny, čepice, ale i na ručníky, župany nebo tašky. Na kšiltovky zatím nevyšívám, ale do budoucna určitě budu!

3. Kolik stojí výšivka?

Většina výšivek se vejde do 4.000 stehů, u těchto výšivek si účtuji 55,- Kč / ks. Pokud jsou výšivky náročnější a jsou nad 4.000 stehů, účtuji si 12,- Kč za každých 1.000 stehů ( pro příklad, kdyby měla výšivka 7.000 stehů, je to 7 x 12,- Kč = 84,- Kč / ks ).

+ je nutné počítat s jednorázovým poplatkem za vyšívací program viz.bod níže

4. Kolik stojí vyšívací program?

 Aby bylo možné na vyšívacím stroji vyšít Vaši výšivku, je nutné předem graficky zpracovat Vámi dodanou předlohu ve speciálním programu určeném na tvorbu výšivek

 Minimální cena grafického zpracování předlohy je 250,- Kč. Čím náročnější je grafické zpracování dodané předlohy, tím je cena vyšší.

 Vyšívací program je pro Vás po zhotovení zálohován pro další spolupráci a jedná se tedy o jednorázový poplatek. Jestli si necháte vyšít 1 ks nebo 500 ks je už jen na Vás.

5. Vyšití monogramu

Pokud byste rádi měli vyšitý monogram, zaplatíte jednorázový poplatek za zhotovení vyšívacího programu 55,- Kč.

Cena za 1 ks vyšitého monogramu je 65,- Kč, při množství nad 5 ks je cena 60,- Kč / ks.

Příklad: objednávka na 2 ks monogramu - 1 x 55,- (jednorázový poplatek za vyšívací program) + 2 x 65,- (výšivka) = 185,-

Objednávka na 5 ks monogramu - 1 x 55,- (jednorázový poplatek za vyšívací program) + 5 x 60,- (výšivka s množstevní slevou) = 355,- 

6. Jaká je maximální velikost výšivky?

Největší výšivky, které je možné u mě vyšít, mají rozměr 28 x 20 cm.

7. V jakém formátu mám zaslat předlohu?

Poradím si takřka s čímkoliv! Předlohu můžete zaslat v rastrové grafice (.jpg, .png ...) nebo vektorové grafice (.cdr, .ai ...). Ale nezoufejte, pokud nemáte předlohu v grafice, můžete mi poslat klidně i fotku předlohy na papíře, pokud bude fotografie kvalitní, zvládnu ve vyšívacím programu zpracovat i ji!